Historie

Vznik značky DUO

wobler duo adachi

Značka DUO vznikla v roce 1995, kdy prezident Hisahiro Matsushita založil vlastní společnost na výrobu woblerů. Prodej nástrah v 90. letech byl silně ovlivněn japonskou recesí. Společnost DUO však nikdy neslevila ze svých zásad. Nikdy se nevzdávala počátečního konceptu výroby woblerů nejvyšší kvality. Dodržela tuho zásadu, dokonce i v době, kdy většina společností přenesla výrobu do zahraničí (číny.) DUO i přes vyšší náklady na pracovní sílu, DUO zůstalo věrné výrobě v Japonsku.
Dva roky po založení společnosti, byl zahájen prodej.  Woblery byly vytvořeny rukou pana Masahira Adachiho, jednoho z nejuznávanějších mladých designérů v zemi.

 Po více než 20ti letech je DUO…

… jednou z nejuznávanějších značek výrobců woblerů v japonském rybářském průmyslu, což je země, která je z velké části považována za špičku výroby těch nejkvalitnějších nástrah.

Spearhaed ryuki 38S

Vedoucí designér a současný generální ředitel, pan Masahiro Adachi je dobře známý tím, že udržuje věrnost základnímu principu a také má světovou pověst výrobce skvělých designových woblerů, ve kterých se snoubí kombinace krásy s vynikajícím výkonem.

Do roku 2016 zahrnovala řada produktů více než 300 modelů a počet prodaných kusů dosáhl více než 20 milionů kusů. Kromě toho firma od roku 1999 působí také v oblasti OEM, dodává výrobky některým z nejlepších značek v Japonsku a také se těší vlastnímu úspěchu.

Spearhead RYuki 60S duo