Ryuki Spearhead 80S

Ryuki Spearhead 80S

Oblíbená pochoutka velkých pstruhů a štik

Vývojová koncepce “Spearhead Ryuki 70S a 80S” je určena pro střední a větší řeky, případně hluboká jezera, kde můžete narazit na různé druhy dravců.

Oproti jiným modelům Spearhead má model 80S mírně delší lopatku, což umožňuje i pomalejší vedení než jste zvyklí u menších modelů Spearhead . Těžiště a fixovaná zátěž je stejně jako u všech modelů RYUKI umístěna nízko, aby wobler dokázal odolávat i silnému proudu a dostal se až ke dnu, kde stojí dravci. Akce wobleru je typická jako u všech modelů „Spearhead Ryuki“. Nejlepších výsledků tak dosáhnete twitchováním – krátkými, trhavými pohyby špičkou prutu.

Některé nástrahy ztrácí své nahazovací vlastnosti vlivem nevhodného tvaru a objemu těla. Model 80S má optimalizovanou výšku těla, díky které si zachovává vynikající letové vlastnosti. Zároveň ve vodě vytváří dojem většího objemu nástrahy.

Přestože pro nahazování jsou vhodnější modely s pohyblivou zátěží, dokáže jim model 80S díky použitým technologiím směle konkurovat, zároveň si dokáže poradit se silným proudem a dostat se tak k těm největším pstruhům, štikám a okounům.

  • Typ: Sinking (potápivý)
  • Délka: 80 mm
  • Váha: 12 g
  • Ponor: 0,7-1,2 m
  • Velikost trojháčku: 8
  • CENA: 389 Kč / 15,25 Eur
wobler duo spearhead ryuki 80S
Barva: Mat Rider Kód barvy:ADA4015
wobler duo spearhead ryuki 80S
Barva: Hokkaido Kód barvy: ADA4071
wobler duo spearhead ryuki 80S
Barva: Pearl Ayu Kód barvy: ANI4010
wobler duo spearhead ryuki 80S
Barva: Full Chart Yamame Kód barvy: ASI4044
wobler duo spearhead ryuki 80S
Barva: Gold Yamame Kód barvy: MCC4084
Barva: Wakasagi Kód barvy: ADA4013