Realis Shad 59MR

Realis Shad 59MR

Jeden z nejuniverzálnějších woblerů DUO, to je Realis Shad 59 MR

DUO_Realis_shad59MR_cz

Všestranný model klasického tvaru, který je léty prověřený a osvědčený. DUO Realis Shad 59MR exceluje i na velmi prochytávaných revírech. Skvělých výsledků s ním dosáhnete a při nízké teplotě vody, kdy jsou dravci již málo aktivní. V této době většina rybářů přechází na gumové nástrahy, ovšem Realis Shad je univerzální wobler, který lze s úspěchem použít i této době.

 

SHAD_59MR_INNERV těle wobleru je zabudovaný magnet fixující pohyblivou zátěž během přitahování. Zátěž se během náhozu přesune do zadní části wobleru a pomáhá stabilizovat wobler během letu, díky tomu se prodlužuje délka hodů a zvyšuje jejich přesnost. Po dopadu je pak kuličková zátěž stažená  magnetem do těžiště wobleru pro zlepšení jeho chodu během přitahování.

Jak  Shad 59MR vodit:

Nejlepších výsledků s tímto woblerem dosáhnete s dlouhými poskoky s delší pauzou. Právě tato pauza během přitahován dokáže vyprovokovat dravce k útoku i během studenějších částí roku, kdy rychlé vedení již nebývá účinné. Velmi dobrých výsledků lze také dosáhnout klasickým monotónním přitahováním s občasnou pauzou. To se nám osvědčilo zejména na velké okouny.

V teplejších měsících jsou pak možnosti nekonečné a záleží pouze na Vaší kreativitě. Někdy je naprosto smrtící metoda krátké pocukávání (twitchování). Jindy úspěch přináší vedení dlouhými přískoky opět s krátkou pauzou.

Realis Shad 59MR

Naše zkušenosti (Honza): Realis Shad to je takové malé zábavné šidítko. Kromě sumce jsem s ním ulovil snad všechny dravce. od okounů, přes pstruhy, tlouště, štiky až po několik candátů. Z barev mi nejvíce funguje Komochi Wakasagi a Ghost Minnow, na který jsem ulovil i poměrně dost štik…no štiček. Nejčastěji používám agresivní vedení twitchováním. Podél kamenných záhozů na Labi se mi přkvapivě osvědčilo monotónní přitahování – což jsem donedávna považoval z vedení začátečníků, ale díky MRku se k němu občas vracím a musím přiznat, že to přináší občas až nečekané úlovky.

  • Typ: suspending (vznášivý)
  • Délka: 59 mm
  • Váha: 4,7 g
  • Ponor: 1-2 m
  • Velikost trojháčku: 10
  • Cena: 369 Kč / 14,5 Eur

KDE KOUPIT


wobelr duo realis shad 59mr
barva: Wakasagi ADA4013
wobelr duo realis shad 59mr
barva: Komochi Wakasagi DSH3061
wobelr duo realis shad 59mr
barva: Ghost Minnow GEA3006
DUO Shad 59MR PrismGill ADA3058
barva: Prism Gill ADA3058
DUO_wobler_Shad_59MR_Flame_Gold_CPA3244
barva: Flame Gold CPA3244
Realis-Shad-59MR
barva: Chart Gill Halo AJA3055
Realis_SHAD59MR_GPA4009
barva: River Bait GPA4009