Realis Shad 59MR

Realis Shad 59MR

Jeden z nejuniverzálnějších woblerů DUO, to je Realis Shad 59 MR

Všestranný model klasického tvaru, který je léty prověřený a osvědčený. DUO Realis Shad 59MR exceluje i na velmi prochytávaných revírech. Skvělých výsledků s ním dosáhnete a při nízké teplotě vody, kdy jsou dravci již málo aktivní. V této době většina rybářů přechází na gumové nástrahy, ovšem Realis Shad je univerzální wobler, který lze s úspěchem použít i této době.

Realis Shad 59 MR

V těle wobleru je zabudovaný magnet fixující pohyblivou zátěž během přitahování. Zátěž se během náhozu přesune do zadní části wobleru a pomáhá stabilizovat wobler během letu, díky tomu se prodlužuje délka hodů a zvyšuje jejich přesnost. Po dopadu je pak kuličková zátěž stažená  magnetem do těžiště wobleru pro zlepšení jeho chodu během přitahování.

Jak  Shad 59MR vodit:

Nejlepších výsledků s tímto woblerem dosáhnete s dlouhými poskoky s delší pauzou, díky které dokážete vyprovokovat dravce k útoku i během studenějších částí roku kdy rychlé vedení již nebývá účinné. Velmi dobrých výsledků lze také dosáhnout klasickým monotónním přitahováním s občasnou pauzou. To se nám osvědčilo zejména na velké okouny.

V teplejších měsících jsou pak možnosti nekonečné a záleží pouze na Vaší kreativitě. Někdy je naprosto smrtící metoda krátké pocukávání (twitchování) s občasnou pauzou. Jinak úspěch přináší přitahování dlouhými přískoky opět s krátkou pauzou. Díky tomu, že je wobler vznášivý se nemusíte bát, že by wobler výrazně vystoupal k hladině nebo se naopak zasekl na dně.  Realis Shad 59 MR to je především spousta zábavy.

Realis Shad 59MR

Naše zkušenosti (Honza): Realis Shad to je takové malé zábavné šidítko. Kromě sumce jsem s ním ulovil snad všechny dravce. od okounů, přes pstruhy, tlouště, štiky až po několik candátků. Z barev mi nejvíce funguje Komochi Wakasagi a Ghost Blue Shad, na který jsem ulovil i poměrně dost štik…no štiček. S vedením se opravdu vyřádím, ale nejraději mám agresivní twitchování a podél kamenných záhozů se mi trochu netradičně osvědčilo monotónní přitahování – což jsem donedávna považoval z vedení začátečníků, ale díky MRku se k němu občas vracím a musím přiznat, že to přináší občas až nečekané úlovky. 🙂 

  • Typ: suspending (vznášivý)
  • Délka: 59 mm
  • Váha: 4,7 g
  • Ponor: 1-2 m
  • Velikost trojháčku: 10
  • Cena: 369 Kč / 14,5 Eur

KDE KOUPIT


wobelr duo realis shad 59mr
barva: Wakasagi ADA4013
wober duo realis shad 59mr
barva: Gold Perch ASA3146
wobelr duo realis shad 59mr
barva: Komochi Wakasagi DSH3061
wobelr duo realis shad 59mr
barva: Ghost Minnow GEA3006
DUO Shad 59MR PrismGill ADA3058
barva: Prism Gill ADA3058
DUO_Shad_59MR_Ghost_Blue_Shad_CCC3248
barva: Ghost Blue Shad CCC3248
DUO_wobler_Shad_59MR_Flame_Gold_CPA3244
barva: Flame Gold CPA3244