Realis Rozante 77SP

Realis Rozante 77

Výjimečný wobler s unikátním pohybem

Rozante má robustní tělo vybavené speciální magnetickou pohyblivou zátěží pro absolutní stabilitu při náhozu. To oceníte zejména při silném větru, kdy potřebujete nahazovat daleko a zároveň přesně.

Ideální akce a vibrací dosáhnete s tímto woblerem při vedení delšími trhavými pohyby, ve stylu Stop and go. Výsledný pohyb připomíná unikající rybu. Tento způsob vedení dokáže přimět k útoku i jinak netečné dravce, jakmile se wobler dostane do jejich blízkosti. Rozante je tak vhodný pro aktivní rybáře, kteří často mění místo. Rozante lze vodit také jako woblery typu „shad“ – agresivní krátké poškubávání tzv. „through twitching“. Tento styl může být velmi účinný, pokud dravci klasicky vedenou nástrahu pouze sledují, ale neútočí na ni.

Další možností vedení je rychlejší přitahování s poškubáváním prutu krátkými, ale energickými pohyby s občasným zastavením. Toto vedení je účinné, pokud se ve vodě nachází velké množství potěru a dravci na běžné nástrahy nereagují. Při tomto stylu vedení doporučujeme použít výraznější barevné varianty jako je bilý Neo pearl nebo papouškový Blue back chart.

  • Typ: Suspending (vznášivý)
  • Délka: 77 mm
  • Váha: 8,4 g
  • Ponor: 0,7-0,9 m
  • Velikost trojháčku: 8
  • Cena: 389 Kč / 15,25 Eur

 

wobler duo realis rozante
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008
wobler duo realis rozante
Barva: Blue Back Chart Kód barvy: ACC3016
wobler duo realis rozante
Barva: Violet Gill Kód barvy: ADA3197
Realis Rozante 77SP wobler DUO
Barva: Half Mirror Ayu Kód barvy: DRA3050
Realis Rozante 77SP wobler DUO
Barva: Gold Perch Kód barvy: ASA3146
Realis Rozante 77SP wobler DUO
Barva: Wakasagi Kód barvy: ADA4013