Realis Rozante 63SP

DUO Realis Rozante 63SP

Fantastický wobler s výrazným chodem a skvělými nahazovacími vlastnostmi.

Realis Rozante 63SP je první ze série speciální značky s názvem Realis “Grade-A”. Jeho mohutnější tělo wobleru je vybaveno magnetickým systémem, který při náhozu přesune pohyblivé kuličky do zadní části wobleru tak, aby jej bylo možné nahodit co nejdále. Po dopadu se kuličky vrátí zpět do magnetického lůžka, kde jsou fixována po celou dobu přitahování. Díky malému tělu o velikosti 63 mm budou rybáři DUO Rozante moci využívat jako univerzální wobler s jedinečným chodem, určeným pro všechny české a slovenské dravce.

Pulzy, které návnada vytváří svým pohybem, jsou spíše kratší, ale dráždivé, stejně jako u malých rybiček, které se snaží uniknout od hladového dravce. Jakmile se návnada dostane do zorného pole dravce, působí vibrace wobleru na jeho lovící instinkt.

S DUO Realis Rozante 63SP lze také pracovat jako s woblerem typu shad. Vedení spočívá v krátkých pohybech špičkou prutu, tak aby návnada působila jako panikařící a zametená rybka. To dráždí dravce k záběru i v jeho bezprostřední blízkosti. Rozante lze vést i stálým navíjením, kdy napodobuje kořist v panickém útěku – toto vedení je účinné zejména na boleny.

  • Typ: Suspending (vznášivý)
  • Délka: 63 mm
  • Váha: 5 g
  • Ponor: 0,6-0,8 m
  • Velikost trojháčku: 10
  • Cena: 379 Kč / 14,85 Eur
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: Half Mirror Ayu Kód barvy: DRA3050
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: Violet GillYB Kód barvy: ADA3197

 

wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: Blue Back Chart Kód barvy: ACC3016
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: Wakasagi Kód barvy: ADA4013

 

Barva: Gold Perch Kód barvy: ASA3146