Realis Popper 64

 Realis Popper 64

Favorit pro nadšence hladinového lovu

DUO Realis Popper 64 je sázka na jistotu.  Díky vyšší hmotnosti mají náhozy potřebnou délku a díky aerodynamickému tvaru i velmi důležitou přesnost.

Někteří rybáři tvrdí, že poppery už nelze o mnoho zlepšit. My v DUO, ale chceme být ale jiní. Zatímco ostatní firmy se soustředí pouze na vzhled nástrah, DUO se zaměřuje na celý design včetně vnitřní konstrukce. Každému se občas stane, že nešťastně nahodí a wobler narazí do skal, kamenů a pilíů. To může způsobit poničení wobleru. Popper DUO je navržen tak aby odolal i těmto nepříjemnostem. Zvýšená tloušťka stěn a vnitřních přepážek wobleru zajišťuje odolnost těla a tím i jeho trvanlivost.

„Puknutí“ které popper DUO vytváří, vytlačuje více vody, a to i s menším škubnutím prutu. Toho je dosaženo díky tenkému šikmému okraji „tlamičky“ – tzv. „deflektoru“. Víceúhlá přední část (tlamička wobleru) DUO Popper 64 napomáhá k vedení nástrahy ve stylu „walk the dog“. Během přitahování doporučujeme zastavit a nechat potopit zadní část wobleru, poté s ním „POPněte“, uvidíte pořádné šplouchnutí s velkým množstvím vody. Přesně to dráždí dravce k útoku.

Poppery jsou v základu jednoduché, ale DUO se rozhodlo zaměřit se na celou podstatu designu a samotné konstrukce. Zaměstnanci výzkumu a vývoje DUO tráví nespočet hodin práce nad zdokonalováním nástrah po stránce jejich akce a polohy na vodní hladině. Mnoho popperů leží mělce na hladině nebo zaujímají polohu s úhlem 30 až 40 stupňů vůči hladině, což zvětšuje povrch nástrahy a její háčky jsou v nevhodné pozici. DUO šlo však jinou cestou. Popper DUO zaujímá téměř vertikální polohu, což vytváří mnohem efektivnější siluetu a eliminuje tak prázdné záseky. Šplouchání a vlnky, které DUO Popper 64 vytváří, nemají vliv na jeho akci nebo polohu ve vodě, větší část jeho těla je ponořena, což více vystavuje nástrahu rybám – vůbec poprvé tak hraje významnou roli i barva na bocích nástrahy, ne jen barva na bříšku nástrahy.

Podívejte se na zadní část většiny popperů, určitě si všimnete, jako by zde designer nedokončil svou práci. Popper DUO v koncové části agresivně zužuje a má ostrou spodní hranu, která se zplošťuje. Toto provedení pomáhá při stylu vedení „walk the dog“. Oblast kolem trojháčku je vykrojená, což poskytuje více volnosti zadnímu trojháčku a zvyšuje úspěšnost zásaku.

Zvukové komory v přední části wobleru DUO Popper 64 jsou o mnoho dokonalejší než u jiných JDM (Japan domestic market) popperů. Zvuk je vytvářen rovnoměrně a působí ve více směrech, na rozdíl od ostatních hladinových návnad, kde je zapotřebí dostat návnadu do specifické polohy a směru pro vytvoření akustického efektu.

  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 64 mm
  • Váha: 9 g
  • Koncept: 0 m
  • Velikost trojháčku: 6X
  • Cena: 379 Kč / 14,85 Eur
wobler DUO Realis Popper 64
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008
wobler DUO Realis Popper 64
Barva: Mat Tiger Kód barvy: ACC3059
wobler DUO Realis Popper 64
Barva: Prism Gill Kód barvy: ADA3058
wobler DUO Realis Popper 64
Barva: Prism Smelt Kód barvy: ADA3093

wobler DUO Realis Popper 64

 

Technické detaily

Styl „walk the dog“

Rozpohybováním popperu ze strany na stranu, budete bez problému schopni pracovat s woblerem ve stylu „walk the dog“, to díky jeho mělké přední části. Akci a vodní rázy, které popper vytváří je možno uskutečňovat i na krátké vzdálenosti, což vám umožní prezentovat popper přesně v místě, kde potřebujete.

Nahazování

Nadstandardní objem těla popperu DUO umožňuje přené odhozy na velké vzdálenosti. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše nahazovací schopnosti, budete schopni s Popperem DUO prochytat rozsáhlou oblast v různých podmínkách i za silného větru.

Design háčků s peřím

Na zadní háček jsme navázali pírka v kombinaci s lesklou dekorací. Provedení je v třech barvách, žluté, hnědé a bílé, záleží na barvě těla popperu DUO Popper 64.