Realis Jerkbait 120SP

Realis Jerkbait 120SP 

Všestranný wobler, který změní budoucnost přívlače

Vlajková loď série woblerů Realis Jerkbait. Jerkbaity od DUO je ve světě známí svou všestranností a praktičností. Zkušení rybáři je rádi využívají k rychlému mapování nových oblastí, kdy potřebujete v krátkém čase zmapovat velkou plochu. Největší model Jerkbait 120SP je perfektní zbraní pro lov především velkých štik, candátů a sumců.

Realis Jerkbait 120SP

Díky vyššímu profilu vysílá Wobler Realis Jerkbait 120SP odlesky i vibrace v porovnání s jinými woblery jeho velikosti.  Vyšší profil a unikátní tvar wobleru mu také umožňuje převrátit své tělo o téměř 180° (prakticky se převrátit). Tohoto efektu lze dosáhnout při krátkými trhavými pohyby prutu.

Další předností Jerkbaitu 120 SP  je vlastnost, kdy se wobler při vedení trhavými pohyby prakticky nedostane do přímé roviny s vlascem. Díky této vlastnosti lze také wobler okamžitě zastavit vlivem odporu vody, což běžné woblery nedokážou. Rybář tak získává 100 % kontakt s nástrahou během celé doby přitahování. Díky tomu lze také s jerkbaitem 120SP provádět i doslova centimetrové poškuby, které dokáží vydražit dravce k útoku, pokud máte nástrahu v blízkosti břehu a dravec se za ní přijel podívat. Tyto krátké pohyby často znamenají rozdíl mezi úlovkem a spatřenou rybou.

Realis Jerkbait 120SP

Multifunkční akce a všestrannost wobleru 120SP je dána díky revoluční komponentě ukryté uvnitř pevné konstrukce wobleru. Lopatka wobleru 120SP je sice tenká ovšem nejpevnější v porovnání s konkurencí díky třem vyztuženým místům.

Uvnitř těla wobleru jsou umístěny velké wolframové kuličky umístěné na sofistikovaném systému kolejnic. Tento systém se vyznačuje pevným lůžkem, který udrží těžké kuličky uvnitř lůžka i pokud se wobler dostane do extrémních úhlů. To zajišťuje vysokou stabilitu wobleru bez rizika, že by kuličky „zabíjely“ chod wobleru.

Jak Realis Jerkbait 120SP vodit:

Agresivní akce lze s woblerem dosáhnout klasickým „twitchováním“ (pocukáváním), které je účinné v 90 % případů. Ve zbylých 10 %, kdy víte, že se v místě, kde lovíte vyskytují například opravdu velké štiky doporučujeme, trochu netradičně, prosté kontinuální přitahování bez výrazných trhavých pohybů s občasnou pauzou. Z nějakého důvodu to mají velcí dravci rádi. 😊

Naše Zkušenosti s Realis Jerkbait 120SP (Petr): Realis Jerkbait 120SP je už slušná hromádka…plastu. I přes slušnou velikost se vodí velmi příjemně bez velkého odporu. Hodně se mi líbí i vyšší boky, díky kterým jsou jeho odlesky opravdu hodně výrazné. Nejvíc se mi osvědčil na štiky. Průměrná velikost je kolem 60 cm, ale běžně si na něj troufne i 40 cm kudla. Moje nejoblíbenější barva je klasický Mat Tiger.

  • Typ: Suspending (vznášivé)
  • Délka: 120 mm
  • Váha: 18 g
  • Ponor: 1-1,8 m
  • Velikost trojháču: 5X
  • Cena: 439 Kč / 17,25 Eur

KDE KOUPIT


 

Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: ASA3146 Gold Perch
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: ACC3008 Neo Pearl
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: CCC3172 Threadfin Shad
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: ACC3059 Mat Tiger
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: CCC3176 Morning Down
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: ADA3121 Phoenix
Realis Jerkbait 120SP DUO
Barva: DRA3050 Half mirror Ayu
Barva: CCC3864 Perch ND – NOVINKA
Barar: ACC3820 Pike Limited ND – NOVINKA