Realis Jerkbait 120SP

Realis Jerkbait 120SP 

Všestranný wobler, který změní budoucnost přívlače

Vlajková loď velkých woblerů Realis Jerkbait. Wobler 120SP je ve světě známí svou všestranností a vhodností pro tzv. „serch fishing“, kdy potřebujete v krátkém čase zmapovat velkou vodní plochu. Jerkbait 120SP je perfektní zbraní pro lovce velkých predátorů.

Wobler 120SP vyzařuje silnější odlesky i vibrace v porovnání s jinými woblery jeho velikosti. Tato vlastnost je dána jeho vyšším profilem a schopností převrátit tělo o téměř 180° (prakticky se převrátit). Tohoto efektu lze dosáhnout při krátkými pohyby prutu (nedokonalé twitchování).

Další předností je akce, kdy se wobler prakticky nikdy nedostane do přímé roviny s vlascem a tím změně napětí šňůry, která má pak menší tendenci se zamotávat. Díky této vlastnosti lze také wobler okamžitě zastavit vlivem odporu vody, což woblery, které jsou v přímé rovině se šňůrou nedokážou. Rybář tak získává 100 % kontakt s nástrahou během celé doby přitahování. Díky tomu lze s jerkbaitem 120SP provádět i doslova centimetrové poškuby, které dokáží vydražit dravce k útoku, pokud máte nástrahu v blízkosti břehu a dravec se za ní přijel podívat. Tyto krátké pohyby často znamenají rozdíl mezi úlovkem a spatřenou rybou.

Multifunkční akce a všestrannost wobleru 120SP je dána díky revoluční komponentě ukryté uvnitř pevné konstrukce wobleru. Lopatka wobleru 120SP je sice tenká ovšem nejpevnější v porovnání s konkurencí díky třem vyztuženým místům.

Uvnitř těla wobleru jsou umístěny velké wolframové kuličky umístěné na sofistikovaném systému kolejnic. Tento systém se vyznačuje pevným lůžkem, který udrží těžké kuličky uvnitř lůžka i pokud se wobler dostane do extrémních úhlů. To zajišťuje vysokou stabilitu wobleru bez rizika, že by kuličky „zabíjely“ chod wobleru.

Agresivní akce lze s woblerem dosáhnout klasickým „twitchováním“ (pocukáváním), které je účinné v 90 % případů. Ve zbylých 10 %, kdy víte, že se v místě, kde lovíte vyskytují například opravdu velké štiky doporučujeme, trochu netradičně, prosté kontinuální přitahování bez výrazných trhavých pohybů s občasnou pauzou. Z nějakého důvodu to mají velcí dravci rádi. 😊

  • Typ: Suspending (vznášivé)
  • Délka: 120 mm
  • Váha: 18 g
  • Ponor: 1-1,8 m
  • Velikost trojháču: 5X
  • Cena: 439 Kč / 17,25 Eur
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Gold Perch Kód barvy: ASA3146
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Threadfin Shad Kód barvy: CCC3172
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Mat Tiger Kód barvy: ACC3059
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Morning Down Kód barvy: CCC3176
Realis Jerkbait 120SP DUO wobler
Barva: Phoenix Kód barvy: ADA3121
Realis Jerkbait 120SP DUO
Barva: Half mirror Ayu Kód barvy: DRA3050