Realis Rozante 63SP

DUO Realis Rozante 63SP

Fantastický wobler s výrazným chodem a skvělými nahazovacími vlastnostmi.

Mohutnější tělo wobleru Rozante 63SP je vybaveno magnetickým systémem.  Během náhozu se pohyblivé kuličky přesunou do zadní části wobleru tak, aby jej bylo možné nahodit co nejdále. Po dopadu se kuličky vrátí zpět do magnetického lůžka, kde jsou pevně fixována po celou dobu přitahování.  Velikost 63 mm, je univerzální pro většinu našich dravců. Hlavní cílovou rybou však jsou pstruzi, tloušti, okouni a trochu překvapivě se líbí i candátům.

Realis Rozante 63 SP
Realis Rozante 63 SP

Rozante je výjimečný svým pohybem. Během klasického přitahování se téměř pokládá na bok a jeho pohyb do stran je také hodně výrazný. Pulzy, které vytváří svým pohybem, jsou spíše kratší, ale velmi výrazné. Tyto pulzy vytváří také malý rybky, které se snaží uniknout od útočícího dravce. Jakmile se wobler dostane do zorného pole dravce, působí výrazný vizuální pohyb i  vibrace wobleru na jeho lovící instinkty. Pokud k tomu přičtete ještě hodně výrazné naklápění do stran, získáte velmi účinnou zbraň, která snadno získá pozornost dravce.

Jak vodit Realis Rozante 63SP:

S DUO Realis Rozante 63SP lze také pracovat jako s woblerem typu shad. Vedení spočívá v krátkých pohybech špičkou prutu (twitchování), tak aby návnada působila jako panikařící a zametená rybka. Pokud patříte k začínajících nebo naopak velmi zkušeným vláčkařům, rozhodně vyzkoušejte wobler vést i pomalým stálým navíjením s občasnou pauzou nebo krátkým škubnutím. Toto vedení je snadné pro začátečníky, ale zkušení lovci jej využívají pokud cílí na větší dravce, kteří jsou vůči klasickým trhavým pohybům neteční.

Realis Rozante 63SP
Realis Rozante 63SP

Naše zkušenosti (Ondra):
Rozante ve velikosti 63 mm je zábavná hračka, která dokáže přinést i životní ryby. Je nenáročná na vedení. Na rozdíl do spearheadu nevyžaduje prakticky žádné zkušenosti s pokročilým vedením wobleru. Mě osobně nejvíc funguje na menších a středních řekách, kde s ním dokážu chytit prakticky všechny dravce, kteří se zde vyskytují. Z barev mám nejraději Wakasagi a Viollet Gill YB.

  • Typ: Suspending (vznášivý)
  • Délka: 63 mm
  • Váha: 5 g
  • Ponor: 0,6-0,8 m
  • Velikost trojháčku: 10
  • Cena: 379 Kč / 14,85 Eur

KDE KOUPIT


wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: CCC3158 Mirror Gill – NEW
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: DRA3050 Half Mirror Ayu
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva:  ACC3008 Neo Pearl
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: ADA3197 Violet GillYB

 

wobler DUO Realis Rozante 63
Barva:  ACC3016 Blue Back Chart
wobler DUO Realis Rozante 63
Barva: ADA4013 Wakasagi

 

Barva:  ASA3146 Gold Perch