Realis Jerkbait 100SP

REALIS JERKBAIT 100SP

Jerkbait 100SP nastavuje nový standard pro jerkbaity!

DUO vyslyšelo přání rybářů, kteří chtěli skvělý wobler tohoto typu. Jerkbait 100SP využívá zdokonalený systém pevné zátěže, díky kterému má wobler nižší těžiště. Toto nové řešení zajišťuje stabilitu wobleru a především atraktivní akci.

Jerkbait ve velikosti kolem 10 cm má v nabídce snad každá firma. Pokud však očekáváte vysokou kvalitu tohoto typu wobleru jste na omylu. Na trhu je celá řada špatných Jerkbaitů …bože tak moc špatných!  Jaké poznáte dobrý jerkbait?  Podle tvaru, lopatky, značky nebo snad barevného provedení? Přesto, že realistické barvy budí u rybářů pozornost, je to stále chod wobleru, který je zásadní pro jeho úspěšnost!

Realis Jerkbait 100SP
Realis Jerkbait 100SP

Realis Jerkbait 100SP má vše co má mít dobrý jerkbait: vyvážené tělo, maximálně ostré, ale pevné trojháčky a specifický pohyb díky kterému má wobler výrazný, kmitavý chod a zároveň udržuje přesný směr během přitahování. Vyšší, ploché boky wobleru budí dojem větší kořisti. Ploché boky také poskytují výraznější vizuální projev woblerů pro zvýšení jeho viditelnosti na větší vzdálenost nebo při lovu v kalnější vodě.

Další výhodou wobleru je jeho schopnost okamžitě zastavit a zůstat stát v požadované hloubce. Nyní se může rybář s JB 100SP soustředit pouze na vedení wobleru a docílit tak lepších výsledků. Inženýři se také zaměřili na maximální hydrodynamiku. Díky tomu klade jerkbait ve vodě menší odpor, což šetří sestavu i rybářovi ruce.

Technické řešení:

  • Ploché boky – Použili jsme super ploché boky, které vytváří silné vizuální odlesky, tlakový efekt a současně přirozený pohybu wobler. Díky tomu láká dravce i z velkých vzdáleností nebo při lovu v kalné vodě.
  •  Chování wobleru – Systém pevného závaží byl vytvořen tak, aby zajistil rychlý a agresivní pohyb wobleru ihned po jeho dopadu na hladinu a následném rychlém i pomalém vedení. Naprosto stěžení předností wobleru je pohyb do stran (side to side). Právě tento pohyb činí tento wobler tak úspěšným.
  • Zvukový efekt – V každé časti wobleru jsou speciálně umístěny tři samostatné ocelové kuličky. Ty vytváří silný a vysoký zvuk, navíc zesílený celým tělem díky jeho konstrukci. Tohoto efektu lze dosáhnout i při malém vedení.

Jak Realis Jerkbait 100SP vodit:

Jednoznačně nejlepší technikou je twitchování – agresivní pocukávání s občasnou pauzou …a rozhodně se nebojte do jerkbaitu pořádně říznout! Jedná se o nejpoužívanější typ wobleru a tak hlavní kouzlo tkví ve jedinečnosti pohybu. Agresivní twitchování bylo v roce 2018 jednoznačně nejúspěšnější!

Realis Jerkbait 100SP
Realis Jerkbait 100SP

Druhou alternativou jsou dlouhá pomalá popotažení s krátkou pauzou. Toto vedení se osvědčilo na těch nejprochytávanějších, kde dravci mají s woblery velké zkušenosti.

Naše zkušenosti (Josef): Jerkbaity jsou můj nejoblíbenější typ wobleru. Bohužel ho dnes používají prakticky všichni a začínal jsem mít problémy s tím, že především štiky mé nástrahy jen sledovali, ale neútočili. Kamarád mi doporučil jerkbait od DUA. Co si budeme povídat, 400,- za wobler není zrovna málo a je to jednoznačně nejdražší wobler v mé krabičce. Nejen nejdražší, ale také nejúspěšnější! Pokud si dáte chvilku, abyste se naučili ho správně vodit a vyždímali z něj všechen potenciál, výrazně přibude záběrů a ubude “followerů”. Pořád se ho bojím použít v hodně vázkových místech, ale i tak mi přínaší velké množství ryb – hlavně štik. Aktuálně mám v krabičce už dva – Morning down a klasiku Neo Pearl.

Specifikace:

  •  Typ: suspending
  • Délka: 100 mm
  • Váha: 14,5 g
  • Ponor: 0,8-1,5 m
  • Velikost trojháčku: 5
  • Cena : 399 Kč / 15,65 Eur

KDE KOUPIT


wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva:Ghost Minnow Kód barvy: GEA3006
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Threadfin Shad Kód Barvy: CCC3172
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Prism Gill Kód barvy: ADA3058
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Mat Tiger Kód barvy: ACC3059
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008
Realis Jerkibat 100SP
Barva: DRA3050 Halff Mirror Ayu – NEW
Realis Jerkbait 100SP
Barva: SA3146 Gold Perch – NEW