Realis Jerkbait 100SP

REALIS JERKBAIT 100SP

Nový standard pro jerkbaity!

Když si rybář vybírá wobler typu jerkbait, má nekonečně možností. Jaká vlastnost hraje při výběru klíčovou roli? Barva, tvar nebo lopatka? Přesto, že realistické barvy budí u rybářů pozornost, je to stále chod wobleru, který je zásadní pro jeho úspěšnost!

DUO vyslyšelo přání rybářů, kteří chtěli skvělý wobler tohoto typu. Jerkbait 100SP využívá zdokonalený systém pevné zátěže, díky kterému má wobler nižší těžiště. Toto nové řešení zajišťuje stabilitu wobleru a především atraktivní akci.

Jerkbait 100SP má to vše co má mít dobrý wobler: vyvážené tělo, maximálně ostré, ale pevné trojháčky a specifický pohyb díky kterému má wobler výrazný, kmitavý chod a zároveň udržuje přesný směr během přitahování. Vyšší, ploché boky wobleru budí dojem větší kořisti. Ploché boky také poskytují výraznější vizuální projev woblerů pro zvýšení jeho viditelnosti na větší vzdálenost nebo při lovu v kalnější vodě.

Další výhodou wobleru je jeho schopnost okamžitě zastavit a zůstat stát v požadované hloubce. Nyní se může rybář s JB 100SP soustředit pouze na vedení wobleru a docílit tak lepších výsledků.

  •  typ: suspending
  • délka: 100 mm
  • váha: 14,5 g
  • ponor: 0,8-1,5 m
  • velikost trojháčku: 5
  • cena : 399 Kč / 15,65 Eur
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva:Ghost Minnow Kód barvy: GEA3006
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Midnight Black II Kód barvy: GHA3138
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Morning Down Kód barvy: CCC3176
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Threadfin Shad Kód Barvy: CCC3172
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Prism Gill Kód barvy: ADA3058
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Mat Tiger Kód barvy: ACC3059
wobler duo realis jerkbait 100SP
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008

TECHNICKÉ ÚDAJE

PLOCHÉ BOKY

Použili jsme super ploché boky, které vytváří silné vizuální odlesky, tlakový efekt a současně přirozený pohybu wobler. Díky tomu láká dravce i z velkých vzdáleností nebo při lovu v kalné vodě.

AKČNÍ REAKCE WOBLERU

Systém pevného závaží byl vytvořen tak, aby zajistil rychlý a agresivní pohyb wobleru ihned po jeho dopadu na hladinu a následném rychlém i pomalém vedení. Naprosto stěžení předností wobleru je pohyb do stran (side to side). Právě tento pohyb činí tento wobler tak úspěšným.

ZVUKOVÝ EFEKT

V každé časti wobleru jsou speciálně umístěny tři samostatné ocelové kuličky. Ty vytváří silný a vysoký zvuk, navíc zesílený celým tělem díky jeho konstrukci. Tohoto efektu lze dosáhnout i při malém vedení.