Realis Jerkbait 100 DR

Realis Jerkbait 100DR

Jerkbait se velkou lopatkou, pro lov hlubinných monster

Model Realis Jerkbait 100DR je univerzální wobler jerkbaitového typu s všestranným využitím.  Díky své Váze 15,4 g a velké lopatce je možné s ním pracovat až v hloubce 3 m. (zkratka DR označuje provedení „deep range“ = hluboký rozsah)

Realis Jerkbait 100DR

Důraz byl kladen také na snížení odporu během přitahování, což býval problém u  klasických woblerů s velkou lopatkou. Díky snížení odporu se s tímto jerkbaitem snadněji pracuje, což jistě oceníte při delších vycházkách. Zároveň se méně zatěžuje celá sestava, díky čemuž prodlužuje její životnost (především navijáku).

Tloušťka a celá konstrukce wobleru včetně vnitřního provedení byla navržena tak, aby odolala  nárazům do kamenů i silným čelistem největších predátorů českých a slovenských vod, jako jsou sumci nebo velké štiky a candáti.

Systém zátěže obsahuje tři velké kuličky a magnetický systém, který ukládá a fixuje tyto kuličky do speciálního lůžka ihned po dopadu nástrahy na hladinu.  Díky tomu je zajištěna maximální stabilita a bezchybná akce při jakémkoliv stylu vedení. Během náhozu se všechny kuličky přemístí do zadní části wobleru a tím zlepší jeho letové vlastnosti. Díky tomu dosáhnete delších a přesnějších náhozů. Kuličky zároveň vytváří jedinečný zvukový efekt, který vytváří dvě různé frekvence zvuku. To jej činí naprosto jedinečným a pro dravce neodolatelným. Kombinace všech vlastností jerkbaitu 100DR vytváří unikátní wobler, který dravci neznají a útočí na něj s větší důvěrou než na klasické modely.

Realis Jerkbait 100DR

Jerkbait 100DR je primárně určen k lovu štik a candátů, lze na něj však ulovit i okouny, sumce a příležitostně i boleny. Jerkbait 100 DR je tak univerzální wobler, vhodný pro většinu českých a slovenských vod. Lze ho s úspěchem použít na stojatých i tekoucích vodách a prakticky ve všech obdobích přívlačové sezóny. Pokud tak nechcete experimentovat a zbytečně utrácet za velké množství woblerů pro různé situace je pro Vás jerkbait 100 DR ideálním řešením s všestranným využitím.

Jak Realis Jerkbait 100DR vodit:

Jerkbait 100DR je na vedení díky své velké lopatce poměrně jednoduchý. Nejlepších výsledků dosáhnete dlouhými, táhlými přískoky s krákými pauzami. Další alternativou je kontinuální přítahování, opět s občasnou pauzou případně krátším přískokem – toto se osvědčilo zejména na větší velikosti dravců.

Pokud máte rádi agresivní vedení, lze model 100DR vést i středně dlouhými přískoky. Toto vedení se nejvíce líbí candátům.

Poslední alternativou je i Trolling. Během trolování se potápí jerkbait až za hranici třech metrů. Nejvíce záběru při trolování přicházelo ve výšce cca 0,5-1 nade dnem

Naše zkušenosti (Petr): Wobler 100DR jsem si oblíbil díky své univerzálnosti. nejčastěji lovím na středním Labi, kde se průměrná hloubka pohybuje kolem 2,5-4 m.  Celkem úspěšně s ním lovím především štiky a sumce. Občas se povede i nějaký ten candátek. 

Specifikace:

  • Typ: Suspending (vznášivé)
  • Délka: 100 mm
  • Váha: 15,6 g
  • Ponor:  1,8 – 3 m
  • Velikost trojháčku: 4X
  • cena: 399,- / 15,65 Euro

KDE KOUPIT


wobler duo Realis Jerkbait 100 DR
Barva: Ghost Minnow Kód barvy: GEA3006
wobler duo Realis Jerkbait 100 DR
Barva: Half Mirror Ayu Kód barvy: DRA3050
Realis_Jerkbait_100DR_ADA3058
Barva: Prism Gill Kód barvy: ADA3058
wobler duo Realis Jerkbait 100 DR
Barva: Neo Pearl Kód barvy: ACC3008

 

Realis Jerkbait 100DR wobler duo
Barva: Chartreuse Shad Kód barvy: CCC3162
Realis Jerkbait 100DR
Barva: ASA3146 Gold Perch – NEW
Realis Jerkbait 100DR
Barva: ADA4013 Wakasagi – NEW