Woblery

Spearhead

Řada Spearhead je bezesporu legenda značky DUO a globálně uznávaná řada pstruhových woblerů. Patří k světové špičce pstruhových woblerů a přinesly svým majitelům mnoho osobních rekordů. Spearheady jsou skvělé hlavně na pstruhy, ale mají na kontě i mnoho velkých okounů, bolenů a štik!

Spearhead Ryuki 38S
Spearhead Ryuki 38S
Spearhead Ryuki 45S DUO
Spearhead Ryuki 45S
Spearhead Ryuki 60S DUO
Spearhead Ryuki 60S
Spearhead Ryuki 50S
Spearhead Ryuki  Quattro 70S

Rozante

Wobler DUO Rozante 63 SP je wobler s opravdu unikátním chodem. Mnoho rybářů na něj nedá dopustit! Univerzální velikost, se kterou lze lovit od okounů, přes pstruhy, štiky až po candáty a sumce. Specifický kolíbavý chod i při velmi pomalém vedení přináší úlovky průběhu celé sezóny!

Realis Rozante 63SP Perch ND
Rozante 63SP

Jerkbaity

Jerkbaity jsou klasika, která se nikdy neomrzí. Skvělé woblery pro mnoho stylů vedení a technik, na které lze cíleně lovit všechny naše dravce. Nejmenší model 85SP je skutečný univerzál pro všechny dravce. Stovky jsou typické štikovo – candátové woblery. V úlovcích samozřejmě nechybí ani okouni, boleni nebo sumci. Verzi 120 Pike Limited je upravená verze určená pro velké štiky.

Jerikbait 100SP
Jerkbait 100SP
wobler duo realis Jerkbait 85
Jerkbait 85SP
jerkbait_120_SP_pike_limited
Jerkbait 120SP Pike Limited

Vibration

Vibrationy jsou jedny z našich klíčových nástrah. Vibrationy jsou naše nejlepší candátové woblery. V hlavní sezóně a na přehradách dominuje těžší model 68 G-Fix. Na mělčích vodách a v závěru sezony pak nový APEX. Pokud rádi lovíte candáty a okouny, budete mít rádi i Vibration.

Vibration 62 APEX
Vibration 62 APEX
Vibration 68 G-Fix

Popper

Popper, který chcete mít v krabičce. Snadné vedení, skvělé barvy a unikátní zvuk popnutí, na který dravci reagují útokem. Barvy jsme vybírali, tak aby si vybral každý ať už se zaměřuje okouny, štiky nebo boleny.

popper_64
Popper 64

Koshin/Shin-mushi

Koshin/Shin-mushi představuje nový standard kvality a flexibility pro cikády. Rozebíratelné tělíčko, které si lze kombinovat podle chuti, praktická nezničitelnost, spolehlivost a promyšlenost. Atributy, které nemá žádná jiná cikáda na našem trhu.

Shinmushi
koshinmushi
Koshinmushi

Spinbait

Hit roku 2020! Jako první představujeme  ČR a SK Spinbait! Spinbait je něco mezi propem a lipless woblerem. Cílovou rybou je především bolen, ale při vedení pod hladinou přináší záběry prakticky všech dravců.

spinbait_80_DUO
Spinbait 80

Pencil

Pencily jsou jedna z našich TOPek. Donedávna nepatřily k populárním nástrahám. Pencily DUO to změnily. Za poslední dva roky na ně bylo uloveno mnoho trofejních okounů, štik a bolenů. Univerzální velikosti 65 a 85 mm jsme doplnili větší velikostí 100 mm. Jsme si jistí, že přinese několik štik přes magický metr. Bude jedna z nich Vaše?

Pencil 100
Realis Pencil 85
Pencil 85
Pencil 65

Cranky

Cranky jsou velmi oblíbené woblery určené k lovu všech dravců. Větší Crank M65 11A je skvělý na candáty a sumce. Mid Roller 40F je perfektní wobler na okouny, tlouště a jeseny. Crank 50SSR KABUKI se svým minimálním ponorem skvěle doplňuje povrchové popy a pencily. Nový – tichý – Crank 48MR je tak zlatá střední cesta mezi Mid rollerem a M65tkou.

Crank 48MR Bottom Rush
Crank Mid Roller 40F
Crank Mid Roller 40F
Crank M65 11A
Crank M65 11A

Spin

Tailspinové woblery se těší v poslední době velké popularitě. Duo přináší originální tailspin, který zdokonaluje jejich poslední nedokonalosti.

Realis Spin 11g