Náš tým

Ondra Dušek – „BOSS“

Členy týmu vždy vybírám hlavně podle jejich nadšení a zapálení. Nemusí mít ani tolik zkušeností, ale pokud do rybaření dávají srdíčko rád s nimi spolupracuji. Všichni členové týmu se aktivně podílejí na chodu značky. Kluci mají důležité slovo při výběru modelů i barevných variant. Chci tak po nich aktivitu a znalost sortimentu, ne přepichování nástrah kamarádových ryb, jak je zvykem u některých „celebrit“.Realis boostar wake

  Honza Muller – pravá ruka

Honza byl jedním z prvních oficiálních členů týmu. Pomáhá mi prakticky se vším v rámci všech projektů. Vím, že se na něj můžu spolehnout ve všech ohledech a odvede vždy dobrou práci. Zároveň je to můj parťák na závody (rozuměj jediný člověk co semnou vydrží víkend na lodi 😀 ).

 Adam Bača

Adam je taková „mladá puška“ a velký rybářský talent. Je to správný fanatik, který tráví u vody každou volnou chvílí. Baví mě jeho nadšení a zápal pro lov i DUO. Zároveň má cit pro detaily a dokáže řešit i v technické věci kolem rybaření.  Občas to s jeho zapálením není lehké,  ale je platným členem naší duácké party a rád si vždy vyslechnu jeho názor.

  Miroslav Šalaga

Míra je srdcař, který si přívlač užívá plnými doušky. Jeho úlovky (hlavně v poslední době) mu všichni lehce závidíme. Má nachytané fantastické ryby, které nejsou náhodné, ale opravdu vydřené. Stejně jako Adam má cit pro detaily a o přívlači dokáže opravdu přemýšlet. To se opět projevuje v jeho skvělých výsledcích.

 

Honza „JohnnY“ Kříž

Johny je „služebně“ nejmladší člen našeho týmu. Ovšem  s Duáckými nástrahami (především Vibrationy) má odchytáno hodně. Má ten správný zápal i nadšení pro rybaření. Baví mě jeho preciznost při přípravě i samotném lovu. Všímá si nejmenších detailů, což je velmi oceňuji.