Trojháčky Spearhead Ryuki

Trojháčky Spearhead Ryuki jsou originální trojháčky DUO používané na modelech spearhead a samozřejmě – vyrobené v Japonsku!

Trojháčky Spearhead Ryuki, jak již název sám napovídá jsou originální trojháčky používané na modelech Spearhead Ryuki. Mnoho zákazníků se nás ptalo jestli se dají sehnat samostatně a my konečně můžeme odpovědět ANO! Trojháčky se hodí nejen k přezbrojování woblerů, ale velikosti se ideálně hodí k přípravě styngerů na gumové nástrahy. Trojháčky mají opravdu mimořádnou ostrost – to považujeme za úplný základ dobrého trojháčku. Velmi slušnou pevnost, vzhledem ke své velikosti a antireflexní potah, který zabraňuje jejich korozi a zároveň neplaší opatrné dravce svými odlesky. Trojháčky jsou také velmi lehké v porovnání s ostatními. Nekazí tak chod woblerů a nepřetěžují ani gumové nástrahy, které  mají při použití větších velikostí často tendenci se přetáčet.

trojháčky spearhead

Balení po 20ti resp. 18ti kusech přináší úsporu místa, pokud je chcete vzít s sebou k vodě. Balení je znovu a pohodlně uzavíratelné, což ušetří spoustu času i prostoru. Na balení nechybí ani popis, jaká velikost je vhodná pro konkrétní typ spearheadu.

Kromě spearheadů je samozřejmě možné je použít i na ostatní modely DUO, které velikostně odpovídají velikosti wobleru. Pro tento případ jsme připravili přehled vhodných kombinací:

Naše zkušenosti (Ondra): Zatím mám zkušenosti pouze s trojháčky použitými přímo na spearheadech. Jedná se však o identický trojháček, proto vlastnosti budou určitě stejné. Trojháčky na speaheadech jsou jednou z předností celé řady. Fantastická ostrost, velmi pomalé tupení a slušná odolnost. To jsou hlavní přednosti trojháčků spearhead, ale také základní parametry dobrého trojháčku. Trojháčky a vlastně i háčky obecně považuji za vůbec nejdůležitější součást celé sestavy. K čemu Vám jsou pruty a navijáky za X tisíc, když životní rybu ztratíte díky tupému, měkkému nebo vůbec nekvalitnímu trojháčku. Tady bychom si my vláčkaři měli vzít příklad z kaprařů. Ti už dávno pochopili, že dobrý háček je alfa a omega úspěchu! 

Parametry:

  • Velikosti: #6, #8, #10, #12
  • počet kusů v balení: velikosti #6, #8 – 18ks, velikosti – 20 ks
  • Cena: 359,-/ 13,90 euro /balení

KDE KOUPÍTE TROJHÁČKY SPEARHEAD


Trojháčky Spearhead Ryuki