Spearhead Ryuki Quattro 90S

Spearhead Ryuki Quattro 90S

Připojte se k revoluci QUATTRO!

Spearhead Ryuki 90S quattro

Před více než 25 lety byl představen první Spearhead Ryuki. Velmi rychle se stal populární a dnes patří k legendám pstruhové přívlače. Spearhead Ryuki Quattro je dalším revolučním woblerem této řady s přesahem do klasické přívlače. Unikátní systém dělení dává Spearheadu Ryuki 90S Quattro naprosto jedinečný chod.

Quattro se skládá z čtyř kusů a třech kloubů. Wobler se vodě chová zcela unikátní a má agresivní akci. Velikost 90 mm je poměrně univerzální velikost k lovu většiny dravých ryb – především pak k lovu štik a candátů.

Quattro doporučuji vodit lehčím pocukáváním (twitchováním) s občasnou pauzou. Během pauzy wobler pomalu propadá a naklání se ze strany na stranu – což může být spouštěč záběru. Během twitchování (přískoků) má wobler hodně agresivní dravci, která může být především v letních měsících, kdy jsou dravci často apatičtí jedna z mála možností, jak udělat záběr.

Jak Spearhead Ryuki 90S Quattro vodit:

Spearhead 70S Quattro

Spearhead Quattro se vodí velmi snadno. Atraktivní hadovitý pohyb vytváří už při klasickém monotónním přitahování. Pokud chcete chod více oživit doporučujeme vedení lehčím pocukáváním (twitchováním) s občasnou pauzou. Během pauzy wobler pomalu klesá a naklání se ze strany na stranu – to je občas také spouštěč záběru. Během twitchování (přískoků) má wobler hodně agresivní dravci, která může být velmi účinná především v letních měsících, kdy jsou dravci často apatičtí.

Specifikace:

  • Typ: sinking (potápivý)
  • Délka: 90 mm
  • Váha: 14 g
  • Ponor: 0,6-1,4 m
  • Velikost trojháčku: #6X
  • Cena: 749 Kč / 29,99 Eur

KDE KOUPÍM SPEARHEAD 9OS QUATTRO


DUO_Spearhead_Ryuki_QUATTRO_90S_CCCZ214_RP_Loach
CCCZ214 RP Loach
DUO_Spearhead_Ryuki_QUATTRO_90S_CNA4010_Ayu
CNA4010 Ayu
DUO_Spearhead_Ryuki_QUATTRO_90S_ACC3059_Mat_Tiger
ACC3059 Mat Tiger
DUO_Spearhead_Ryuki_QUATTRO_90S_CMA4083_Blue_Back_OB_II
CMA4083 Blue_Back OB II.
DUO_Spearhead_Ryuki_QUATTRO_90S_CNA4034_Yamame
CNA4034 Yamame