Realis Vibration 68 G-Fix

REALIS VIBRATION 68 G-FIX

Nová generace řady Vibration přináší zdokonalenou stabilizaci a vylepšenou akcí při propadu

Realis Vibration 68-Gix

Lipless nebo také bezlopatkové woblery během sezóny 2018 získali mnoho pozornosti. Úspěchů s tímto typem nástrah bylo tolik, že nešly přehlédnout. I my jsme v roce 2018 testovali na českých vodách tento typ nástrah. I nám se během testování podařilo s Vibrationy dosahovat až nečekaných úspěchů při běžném rybaření i závodech.

DUO Realis Vibration 68 G-Fix je jeden z nejtenčích, ale zároveň nejtěžších lipless woblerů na trhu. Díky skvělému vyvážení a hydrodynamice klesá na dno stejně rychle jako gumové nástrahy při jigování. Hlavní cílovou rybu na tyto nástrahy je candát spolu s okounem.

Díky rychlému propadu nemá útočící dravec čas na zkoumat nástrahu, a tak útoky na Vibration bývají důvěrnější a s větší agresivitou. Díky stabilitě nástrahy během propadu se také dramaticky snížila šance zamotání šňůry do háčků během propadu, což bývala slabina těchto nástrah.

 Realis Vibration 68-G-fix

Pevná ocelová kulička (6,5 mm x 1 ks ) a  pohyblivé kuličky (3,0 mm x 12 ks) byly nahrazeny stejnými velikostmi wolframových kuliček. Dále byla v hlavové části wobleru přidána tvarovaná pevná zátěž, čímž se celková hmotnost zvýšila o 5 g v porovnání s klasickým modelem. (pozn. i klasický model je výrazně těžší než většina konkurence)

Díky svým skvělým nahazovacím vlastnostem, silným vibracím a agresivnímu chodu ideální nástrahou především pro teplejší období roku, kdy je teplota vody nad 10°C a dravci jsou aktivní.

Realis Vibration G-Fix je nová generace nástrah, které budou určovat směr moderní přívlače.

Jak Vibration 68 G-Fix vodit:

Realis Vibration 68 G-Fix

Realis Vibration lze vodit v podstatě pouze jedním až dvěma způsoby. Prvním a neúčinnějším vedením je stejná technika, jako práce s gumovými nástrahami. V praxi to vypadá tak, že s mírně zvednutou špičkou prutu provedete jedná až tří očky kličkou navijáku a pod napnutým vlascem necháte Vibration propadávat. V tomto okamžiku obvykle přichází záběr. Další možností je dvojí prudké trhnutí špičkou prutu, rychlé domotání šňůry a opětovné nechaní propadání wobleru ke dnu.

Poslední aktivní možností vedení Vibrationu je konstantní přitahování s občasným poškubnutím, případně pauzou. Tento styl vedení se velmi osvědčil při takzvaném “search fishingu“, kdy potřebujete v krátkém čase prolovit co největší úsek.

Nejlepších výsledků s Vibrationy dosáhnete na hlubokých přehradách typu Orlík, štěrkovnách a pískovnách. Na těchto revírech  dosahují fantastických výsledků a několik rybářů nás prosilo, ať se zveřejněním těchto nástrah ještě počkáme, jinak to bude konec candátů v Čechách.

Specifikace:

  • Typ: Sinking (potápivý)
  • Délka: 68 mm
  • Váha: 21 g
  • Ponor: cca 2m – neomezeně
  • Velikost háčku:  6X
  • cena: 399 Kč / 15,65 Eur

KDE KOUPIT


Realis-Vibration-68-G-FIX-CCC3158 Ghost Gill
Barva: CCC3158 Ghost Gill
Realis-Vibration-68-G-FIX-AGSB3043 Modrý Chrome
Barva: GSB3043 Blue Chrome
Realis-Vibration-68-G-FIX-ACC3018-Smokey-Bone
Barva: ACC3018 Smokey Bone
Realis-Vibration-68-G-FIX-CCC3069 Červený tygr
Barva: CCC3069 Red Tiger
Realis-Vibration-68-G-FIX-ACC3083 Americký Shad
Barva: AACC3083 American Shad
Realis-Vibration-68-G-FIX-ASA3825 Tule Perch ND
Barva: ASA3825 Tule Perch ND