Realis Vibration 68 G-Fix

Vibration 68 G-Fix náš nejlepší wobler pro lov candátů na přehradách

duo-realis-vibration-zander

Vibration 68 G-Fix jsme do nabídky zařadili v roce 2018 po naprosto neuvěřitelných výsledcích, kterých jsme s ním dosáhli na našich svazových vodách! Vibration se ukázal jako ultimátní wobler pro lov candátů a okounů na přehradách a v silných proudech. Přehrady Slapy nebo Orlík vydaly nejeden poklad právě díky Vibrationu 68 G-Fix. Proudné úseky Labe, Vltavy, ale i hluboké pískovny to jsou revíry, kde s Vibrationem může zažít doslova rybářský sen. Pro mnoho závodníků se stal nepostradatelným woblerem na českých i evropských přívlačových závodech. Má na svém kontě cenné kovy z  české lodní ligy, King of the lake nebo WPC.

vibration-duo-red-tiger

Wobler  Realis Vibration 68 G-Fix má několik jedinečných technických řešení, které z něj dělají jeden z nejlepších lipless woblerů na světě.  Je jedním z nejtenčích, ale zároveň nejtěžších lipless woblerů na trhu. Díky skvělému vyvážení a  promyšlené hydrodynamice, klesá na dno stejně rychle jako gumové nástrahy při jigování. Při rychlém propadu vibrationu nemá útočící dravec čas na zkoumat nástrahu, a tak útoky na Vibration bývají důvěřivější a s větší agresivitou. Skvělá stabilita wobleru dramaticky snížila šance na zamotání šňůry do háčků během propadu nebo náhozů, což bývala slabina většiny podobných woblerů.

 Realis Vibration 68-G-fix

Pevná ocelová kulička (6,5 mm x 1 ks ) a  pohyblivé kuličky (3,0 mm x 12 ks) byly nahrazeny stejnými velikostmi wolframových kuliček. Díky tomu se zvedla váha wobleru. Dále byla v hlavové části wobleru přidána pevná zátěž, čímž se wobler více vyvážil a hlavní zátěž byla přesunuta více dopředu, aby wobler propadal více vertikálně. V minulosti jsme vibrationy doporučovali spíše pro teplejší období v roce, ale skvělých jsme s ním dosáhli i listopadu, kdy se teplota vody pohybovala kolem 6-8°C. V opravdu samotném závěru sezóny nebo pro lov na mělčích místech doporučujeme sáhnout po lehčí verzi Vibration 62 APEX.

Jak Vibration 68 G-Fix vodit:

duo-wobler-realis-vibration-pikeRealis Vibration lze vodit hned několika způsoby. Z našich zkušeností však nejlepších výsledků dosáhnete s těmito dvěma:

Prvním a neúčinnějším vedením je technika STOP-AND-GO, která se často používá při lovu s gumovými nástrahami. S mírně zvednutou špičkou prutu provedeme jednu až tří rychlé otočky kličkou navijáku a pod napnutou šňůrou necháme Vibration propadávat ke dnu. V tomto okamžiku obvykle přichází záběry. Tuto techniku lze pozměnit například dvojím trhnutím špičkou prutu, rychlé domotání šňůry a opětovné propadání wobleru ke dnu. Fantazii se meze nekladou.

Další možností je aktivní vedení Vibrationu konstantní rychlostí s občasným poškubnutím, případně pauzou. Tento styl vedení se velmi osvědčil při takzvaném „search fishingu„, kdy potřebujete v krátkém čase prolovit co největší úsek. Touto technikou se nejčastěji dočkáte záběru štik, okounů a bolenů.

Specifikace:

  • Typ: Sinking (potápivý)
  • Délka: 68 mm
  • Váha: 21 g
  • Ponor: cca 2m – neomezeně
  • Velikost háčku:  6X
  • Ozvučení: Zvukový wobler – výrazný zvuk
  • Cílová ryba – Candát, Štika, Okoun
  • Cena: 459 Kč / 18,49 Eur

KDE KOUPÍM VIBRATIO 68 G-FIX


Barva: Ghost Gill CCC3158
Barva: Blue Chrome GSB3043
Realis-Vibration-68-G-FIX-ACC3018-Smokey-Bone
Barva: Smokey Bone ACC3018
Realis-Vibration-68-G-FIX-CCC3069 Červený tygr
Barva: Red Tiger CCC3069
Realis-Vibration-68-G-FIX-ACC3083 Americký Shad
Barva: American Shad ACC3083
Barva: Tule Perch ND ASA3825

 

 

 

DUO Realis Vibration 68 G-Fix ACC3192 Pumpkin Craw
Barva: Pumpkin Craw ACC3192

 

Barva: Swamp Craw ACC3251

 

 

wobler_duo_vibration_VIB68GFIX_GEA3006
Barva: Ghost Minnow GEA3006
Barva: Chart Gill Halo AJA3055