Realis Koshinmushi 30 mm

Realis Koshinmushi 30 mm

Propracovaná originální cikáda Koshinmushi pro spoustu letní zábavy při lovu tloušťů, jesenů, bolenů a štik

Cikády zažívají v poslední době velký boom a není se čemu divit. V evropě tento typ nástrah dosud nebyl příliš známý a o to lepší výsledky přináší.  Největší úspěchy dle očekávání přináší Koshinmushi v letních měsících, kdy jsou ryby nejaktivnější.

Koshinmushi

Jiný pohled = jiné barvy

při lovu na hladinové nástrahy je třeba si uvědomit, že dravci vidí wobler nejčastěji ze spodu směrem k obloze. Proto jsme se při výběru barev soustředili primárně na tento kontrast. V nabídce tak naleznete černou Abuzerami, která se skvěle hodí pro lovu za jasných slunečních dní. Pokud je zataženo je dobré zvolit světlé bříško frogster flye. Hnědá a zelená barva  beetle a Kinkame jsou univerzální barvy pro většinu situací.

Poskládej si sám

Koshinmushi

Inženýři z DUO vždy hledají způsob, jak zlepšit něco dokonalého a u Koshinmushi se jim to opravdu povedlo. Koshinmushi je vlastně taková skládačka, kterou si lze upravit podle vlastních potřeb. Středové očko, do kterého je upevněn trojháček funguje jako šroub. Celé Koshinmushi je tak rozebíratelné a díky tomu lze tak kombinovat barvné části mezi sebou. Například na zelený Frogster fly můžete dát černé bříško z Abuzerami. Vyměnit lze také i gumové nožičky za jiné materiály – což však nedoporučujeme, protože nožičky jsou ze speciálního materiálu, který vysílá vibrace při tažení.

Děláme věci jinak – jednoduše

Koshinmushi

Výrobci své produkty často komplikují a přidávají do nich různé pohyblivé části, které mají tendenci se porouchávat. V DUU se zaměřili na samotný základ – materiál nástrahy. Místo pohyblivých křídel jsou u Koshinmushi pevná zhotovená z Elastomeru, který je měkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné tělo je vyrobené z odolné plastové směsi.  Fantastické barevné kombinace se speciální úpravou jsou dílem pana Aiby, které ve svém oboru patří k absolutní špičce.

Jak Realis Koshinmushi vodit: 

Vedení cikát je v podstatě jednoduché a vodí se velmi podobně jako plouvoucí Spinbaity. Základem je kontinuální přitahování střední rychlostí, kdy se wobler díky křídlům překlání ze strany na stranu a dává o sobě hodně vědět. Toto klasické vedení je dobré občas proložit pauzou a velmi jemným pocukáváním dráždit dravce k útoku. S trochou cviku se dá naučit jemný pohyb, kdy od nástrahy jdou pouze malé vlnky, přestože se nástraha prakticky nehýbe. Tento jemný pohyb je často nejúčinnější především na velké tlouště, kdy sbírají hmyz z hladiny.


KDE KOUPIT


  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 30 mm
  • Váha: 3,1 g
  • Ponor: 0 m
  • Velikost trojháčku: 12
  • Cena:  359 Kč / 14 Eur
DUO SHINMUSHI
barva: Frogster Fly CCC3265
barva: Aburazemi ACC3204
barva: Beetle CCC3219
barva: Kinkame CCC3218