Realis Koshinmushi 30 mm

Realis Koshinmushi 30 mm

Propracovaná a originální cikáda Koshinmushi pro spoustu letní zábavy 

Cikády zažívají v poslední době velký boom a není se čemu divit. V evropě tento typ nástrah dosud nebyl příliš známý a o to lepší výsledky přináší.  Největší úspěchy podle očekávání přináší Koshinmushi v letních měsících, kdy jsou ryby nejaktivnější.

Koshinmushi

Jiný pohled = jiné barvy

při lovu na hladinové nástrahy je třeba si uvědomit, že dravci vidí wobler nejčastěji zespodu směrem k obloze. Proto jsme se při výběru barev soustředili primárně na tento kontrast. V nabídce tak naleznete černou Abuzerami, která se skvěle hodí pro lovu za jasných slunečních dní. Pokud je zataženo je dobré zvolit světlé bříško Frogster Flye. Hnědá (Beetle) a zelená barva (Kinkane) jsou univerzální barvy pro většinu situací.

Vytvoř si originál!

Koshinmushi

Inženýři z DUO vždy hledají způsob, jak zlepšit něco dokonalého a u Koshinmushi se jim to opravdu povedlo! Koshinmushi je vlastně taková skládačka, kterou si lze upravit podle vlastních potřeb. Středové očko, do kterého je upevněn trojháček funguje jako šroub. Celé Koshinmushi je tak rozebíratelné a díky tomu lze tak kombinovat různě barevné části mezi sebou. Například na zelený Frogster fly můžete dát černé bříško z Abuzerami. Vyměnit lze také i gumové nožičky za jiné materiály – což však nedoporučujeme, protože nožičky jsou ze speciálního materiálu, který vysílá vibrace při tažení.

Děláme věci jinak – jednoduše

Koshinmushi

Výrobci své produkty často komplikují a přidávají do nich různé pohyblivé části, které mají tendenci se porouchávat. V DUU se zaměřili na samotný základ – materiál nástrahy. Místo pohyblivých křídel jsou u Koshinmushi pevná zhotovená z Elastomeru, který je měkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné tělo je vyrobené z odolné plastové směsi.  Fantastické barevné kombinace se speciální úpravou jsou dílem pana Aiby, které ve svém oboru patří k absolutní špičce.

Jak Realis Koshinmushi vodit: 

Vedení cikád je v podstatě jednoduché a vodí se velmi podobně jako plouvoucí Spinbaity. Základem je kontinuální přitahování střední rychlostí, kdy se wobler díky speciálnímu tvaru křídel se wobler kmitá ze strany na stranu a dává o sobě hodně vědět. Pohyb připomíná topící se hmyz nebo netopýra. Toto klasické vedení je dobré občas proložit pauzou a velmi jemným pocukáváním dráždit dravce k útoku. S trochou cviku se dá naučit jemný pohyb, kdy od nástrahy jdou pouze malé vlnky, přestože se nástraha prakticky nehýbe. Tento jemný pohyb je často nejúčinnější především na velké tlouště, kdy sbírají hmyz z hladiny.

Naše Zkušenosti (Johny):

Cikády mě bavili od chvíle, kdy jsem je poprvé uviděl. Vyzkoušel jsem několik výrobců, ale většinou to bylo velké zklamání v podobě tragického chodu. Stejně tragické byly i výsledky. Když se mi poprvé doslo Koshinmushi ruky, byl jsem u opatrný s předčasnou radostí. Po prvních hodech jsem však věděl, že jsem našel cíkádu, která se líbí mě i rybám! Ano, je dražší než konkurence, na druhou stranu opravdu funguje a přece jen povrchovky netrháte tak často jako klasické woblery. Takže proč ho nevyzkoušet?! 🙂


KDE KOUPIT


  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 30 mm
  • Váha: 3,1 g
  • Ponor: 0 m
  • Velikost trojháčku: 12
  • Cena:  427 Kč / 16,11 Eur
Koshinmushi_Honey_bug
barva: Honey Bug ACC3266
DUO SHINMUSHI
barva: Frogster Fly CCC3265
barva: Aburazemi ACC3204
barva: Beetle CCC3219
barva: Kinkame CCC3218