Realis Crank Mid Roller 40F

Crank Mid Roller 40F, malý wobler s velkým  srdcem

Cranky jsou obecně skvělé a  univerzální woblery. Přináší mnoho záběrů prakticky od všech dravců. Díky tomu jsou mezi rybáři velmi oblíbené. V naší nabídce tak nemohl chybět! Skvěle doplňuje větší Crank M65 11A.  11A je určen především štikám candátům a sumcům.  Mid Roller 40F k tomu přidává okouny, tlouště, pstruhy a občas i bolena.  Přináší tak spoustu zážitků, protože nikdy nevíte, jaký dravec na něj zaútočí. Cranky se díky svému agresivnímu chodu hodí především do teplejších období roku. Mid Roller 40F  je skvělou volbou pro lov na menších a středních tocích.  Pokud máte málo času a chcete rychle docílit záběrů bez ohledu na velikost nebo druh ryb, je Mid Roller ideální parťák!

Mid Roller patří k nové generaci cranků DUO, které přináší několik důležitých inovací. První z nich je více nakloněná středová osa wobleru a posazení středového trojháčku. Větší naklonění osy wobleru zabraňuje zachycení trojháčku v překážkách. Další inovací je ukotvení zátěže a změně vyvážení. Pevné usazení zátěže pomohlo k větší stabilizaci ovšem se zachováním délky náhozu.

Jak Realis Crank Mid Roller 40F vodit:

wobler duo realis mid roller 40f

Mid Roller je uživatelsky velmi nenáročný wobler. Dobrých výsledků dosáhnete už při klasickém monotónním přitahování. Pokud chcete chod wobleru zatraktivnit můžete přidat občasnou pauzu nebo příležitostné trhnutí. Trhavé (twitchové) vedení v tomto případě nedoporučujeme, protože wobler má sám o sobě již dost agresivní chod.  Tvar těla i posazení lopatky navíc není k twitchování uzpůsobené a twitchování tak nepřináší dobré výsledky. S mid rollerem není třeba se stresovat náročným vedením, ale naopak si užijte chvíle u vody!

Naše zkušenosti: Pokud bych měl vybrat nejuniverzálnější wobler z nabídky DUO byl byl to Mid Roller. Chytil jsem s ním všechny dravce okounů, přes pstruhy až po sumce (sumečka). Na rovinu říkám, že velikost štik, candátů a sumečků je spíš menší. Na druhou stranu na velikost okounů, pstruhů a tlouštů je víc než slušná. Je to wobler, který přináší hodně záběrů a velikost úlovků odpovídá i jeho velikosti. Pokud jedu na nějakou broditelnou řeku, nesmí v krabičce chybět! Moje nejoblíbenější barvy jsou klasické přírodní – tedy okoun – Chart Gill Halo, a přírodní True Gill. 

Specifikace:

  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 40 mm
  • Váha: 5,3 g
  • Ponor: 1,2-1,8 m
  • Velikost trojháčku: 8X
  • Cena: 399,- / 14,99 Euro

KDE KOUPÍM MID ROLLER 40F


Realis_MIDROLLER_40F_CCC3357_True_Gill
Barva: CCC3357 True Gill
 realis mid roller 40F AJA3055 Chart Gill Halo duo wobler
Barva: AJA3055 Chart Gill Halo
MID_ROLLER_40F_ACC3016_Blue_Back_Chart
Barva: ACC3016 Blue Back Chart
MID_ROLLER_40F_DSH3061_KOMOCHI_WAKASAGI
Barva: DSH3061 Komochi Wakasagi
Mid-roller-40f-CCC3358-GA-Ayu
Barva: CCC3358 GA Ayu
Realis Mid Roller 40F ACC3297 Hell Craw
Barva: ACC3297 Hell Craw
Realis Mid Roller 40F ADA3058 Prism Gill
Barva: ADA3058 Prism Gill