Realis Boostar Wake 3,5″

Originální DUO design Boostar Wake, to je trojí akce pro zaručený úspěch!

Duo-Realis-BOOSTAR-WAKE-G

Na trhu je nepřeberné množství gumových nástrah a tak vytvořit něco originálního a účinného není lehký úkol. DUO šlo svou cestou a vytvořilo další geniální produkt, který má již na kontě mnoho trofejních dravců! Boostar Wake byl vytvořen s ohledy na chování a instinkty dravců a zároveň přizpůsoben mnoha technikám přívlače.

Tři typy pohybu v jedné nástraze

Realis boostar wake solid green uv

  1. Ploutvičky v první polovině nástrahy vytváří kývavý pohyb přední. To vytváří vibrace podobné pohybu zraněné rybky. Zároveň slouží jako stabilizátory při dopadu nástrahy na dno, kdy Boostar Wake vždy dosedne na dno vodorovně a nemá tendence se přetáčet.
  2. kloubový spoj ve střední části dává nástraze mnohonásobně lepší akci, která připomíná přirozený pohyb plavající rybky – podobný efekt mají i dělené woblery. Kloubu je zároveň dostatečně pevný, aby menší dravci netrhali zadní část nástrahy a tím ji znehodnotily.
  3. Kopýtkový ocásek je poslední díl skládačky této geniální gumové nástrahy. Pravděpodobně nejúčinnější tvar ocasu, který samozřejmě na boostaru nesměl chybět. Jeho agresivní vibrace nenechají chladným ani nelovící dravce.

Další ingredience úspěchu Boostar Waku: moře soli a olihňové aroma

boostarwake white pearl

O tom, jak důležitá  a účinná je sůl v gumových nástrahách se napsalo už mnoho. Boostar Wake je solí doslova napěchovaný! stačí když silněji přejedete po povrchu nástrahy a hned uvidíte zrnička soli. Boostary mají také jemné rybí aroma. Není tak výrazné jako u jiných nástrah, přesto si zachovává potřebnou intenzitu k zvýšení účinnosti nástrahy. Zároveň není tak silné, aby Vás žena vyhodila z domu, když necháte tašku s nástrahami v místnosti – neocenitelná vlastnost.

Jak Boostar Wake vodit:

Realis_Boostar_WakeBoostar Wake lze vodit prakticky všemi způsoby. Záleží čistě na Vaší kreativitě. Většina týmu jej však používá třemi základními způsoby: Na klasickém jigu při lovu candátů. Klasické vedení na propad -1-4 rychlé otočky navijákem a nechat propadnout na dno. S offset háčkem při lovu v překážkách. Tvar je pro offsetový háček opravdu geniální a jeho nastražení je velmi snadné a díky drážkám i efektivní – nevázne a měkkost silikonu zvyšuje počet úspěšných záběrů. S čeburaškou získává boostar velmi agresivní pohyb. Překvapivě při rychlejším stálém tažení sloupcem nebo u hladiny získáváte mimořádně účinnou zbraň na boleny v pozdějších měsících. Naopak s lehkou hlavičkou je geniální při letním lovu apatických okounů.

Naše Zkušenosti

Realis boostar wake

Ondra: Boostary měly být původně jen takový doplněk sortimentu. Už první hody ovšem ukázaly, že z doplňku bude pecka podzimu 2020. V podstatě byl loňský podzim, pak dlouho nic a pak moje nejlepší sezona. za pouhé dva měsíce jsem na něj ulovil SEDM candátů 70+ (z toho 5x 80+). Vzhledem k tomu, že těch 15 let co vláčím jsem candáta 70+ měl pouze jednoho, tak boostár mé candátí skóre slušně „naboostaval“. Třešničkou na dortu bylo, že jsem s přehledem přechytával i kamarády s mnou jinak oblíbenými gumami Impact Fat a zander pro. Pokud byste z celé nabídky DUO měli vyzkoušet jedinou nástrahu, zkuste boostar Wake. Není to jen další guma, je to opravdový „game changer“.

Specifikace:

  • Typ: gumová nástraha
  • Materiál: gumová směs bez ftalátů
  • Délka: 3,5″ – 88 mm, 5″ –  125 mm
  • Váha: 3,5″ – 3,5 g, 5″  – 6 g
  • Počet kusů v balení: 3,5″ – 6 ks, 5″ – 5 ks
  • Cena: 259 Kč / 9,95 Eur

KDE KOUPÍM BOOSTAR WAKE


 

Realis_Boostar_Wake
Barva: F046 Solid Yellow
Boostar_Wake_35
Barva: F043 White Pearl
Boostar_Wake
Barva: F018 Green Pumpkin Red Flake
Boostar_Wake
Barva: F041 Solid Pink
Realis_Boostar
Barva: F008 Bluegill
Realis_Wake
Barva: F042 Solid Green
Boostrar
Barva: F035 Pink Yoshinobori
Boostar_Wake
Barva: F036 Icefish
Bosstar_Wake_F007
Barva: F007 Sukapanon
boostarwake
Barva: F037 Lime Chart