Nákrčník DUO UV Headwear

Nákrčník DUO UV Headwear – ideální doplněk pro letní rybaření bez rizika spálení sluncem

nákrčník duo UV headwear

Nákrční DUO UV headwear je nepostradatelná ochrana před UV zářením v letních měsících. Nákrčníky se v předchozích letech stály téměř nepostradatelným doplňkem pro letní rybaření.  Zároveň se z nich staly i „cool“ doplňky. Nákrčník DUO jsme barevně sladili i s návleky Arm Guard. Díky tomu budete u vody nejen maximálně chráněni prosti sluníčku, ale zároveň i dobře vypadat! Nákrčník je vyroben z kombinace materiálů – 20% spandex a 80% polyester. Díky kombinaci těchto materiálu je nákrčník velmi elastický a zároveň příjemně chladí. Je dostatečně dlouhý, díky tomu ho lze přetáhnout i přes kšiltovku a stále mít chráněný i krk. Vysoká pružnost pak zvyšuje pohodlí a nákrčník nikde zbytečně neškrtí.  Stejně jako u návleků arm guard jsme volili barevné varianty, které se tak rychle nešpiní a poskytují zároveň i trochu „maskování“. Stejná je i částečná ochrana proti drobným škrábancům od větviček a vysoká mechanická odolnost.

nákrčník DUO UV headwear

Doplnění: Vzhledem k současné situaci lze nákrčníkem částečně nahradit roušky. Výrobce však negarantuje jakkoliv účinnou ochranu nákrčníku proti virům a bakteriím přesto, že materiál je velmi jemný! Lze ho však využít jako jednu z vrstev ochrany (ideálně vnější), která alespoň dobře vypadá. 🙂

Naše zkušenosti (Ondra): Všichni jsme to zažili a víme, jak je to nepříjemné – spálený krk, uši a úpal. Vzhledem k tomu, že opalovák vždy buď zapomenu nebo ho mám rozpatlaný všude, je nákrčník pro mě jasná volba. Materiál je příjemný, prodyšný a chladí. Zároveň je skladný – v pohodě se vejde do kapsy. Za mě je to tak ideální doplněk, který ušetří spoustu letních nepříjemností.

Parametry:

  • velikost: univerzální
  • materiál: 20% spandex a 80% polyester
  • barevné varianty: Green Camo, Black Camo
  • cena: 449,-/16,99 Euro

KDE KOUPIT NÁKRČNÍK DUO


 

Barva: Black_camo
duo nákrčník UV headwear black_camo
Barva: Green camo