Versa Shad

Versa Shad – vyroben v Japonsku, navržen pro lov okounů a candátů

DUO Realis Versa Shad 3

Versa Shad je první gumová nástraha DUO vytvořená speciálně pro evropský trh a naše styly přívlače. Je tak  určený především k lovu okounů a candátů. Tělo nástrahy tak má úzký, protáhlý tvar, který vypadá jako drobná rybka. Versa Shad je jednou z mála japonských gumových nástrah dostupných v „evropských“ barvách jako je Chartreuse Shad nebo Green Pumpkin, které se v Japonsku přiliš nepoužívají.

Designový podpis DUO a japonské preciznosti najdete v detailech, které ve výsledku dělají velký rozdíl v úspěšnosti. Nejviditelnější je Flashing action – v praxi to znamená, že nástraha při tažení pouze nekmitá kopýtkem, ale přetáčí se ze strany na stranu a vydává více odlesků, než ostatní nástrahy. Specifické je i vyvážení, kdy při lovu na Drop Shot nebo s offset háčkem propadá Versa Shad vodorovně. To je mnohem přirozenější než klasický svislý, který má většina gumových nástrah.

DUO Realis Versa Shad 3 barvyZ dalších nechybí dnes již poměrně klasické prvky jako jsou drážky pro offset háček, krevetové aroma a bezftalátový materiál Elastomer – který má delší životnost než klasické směsi (dravci Vám nebudou tak často kousat kopýtko nástrahy).

Versa Shad není jen další gumová nástraha, která zapadne na dno krabiček. Díky promyšleným detailům je jeho účinnost, životnost a celková efektivita dotažená na nejvyšší možnou úroveň současných technologií. Prostě ho musíte vyzkoušet!

Specifikace:

  • Typ: gumová nástraha
  • Materiál: Elastomer bez ftalátů
  • Délka: 3″ (75 mm)
  • Počet kusů v balení: 10 ks
  • Váha: 2,5 g
  • Cena: 179 Kč / 7,40 Eur

KDE KOUPÍM REALIS VERSA SHAD


 

Barva: F083 Watermelon Orange Gold
Barva: F075 Chartreuse Shad
Barva: F076 White Back Shad
Barva: F077 Bluegill Flash
Barva: F080 Natural Wakasagi
Barva: F082 Green Pumpkin Chartreuse
Barva: F084 Lime Chartreuse UV
Barva: F085 Sexy Shad UV