Woblery DUO CZ/SK

Vítejte na oficiálních stránkách  značky woblerů DUO International pro Českou a Slovenskou republiku.

Woblery

Spearhead

Spearheady jsou bezesporu legenda značky DUO. Světově uznávaná a řada pstruhových woblerů. Spearheady patří k naprosté světové špičce v tomto oboru a přinesly svým majitelům mnoho osobních rekordů. Spearheady jsou skvělé hlavně na pstruhy, ale ve větších velikostech mají na kontě mnoho velkých okounů, bolenů i štik!

Spearhead Ryuki 38S
Spearhead 38S
Spearhead 45S
Spearhead 45S
Spearhead 60S
Spearhead 60S
Spearhead 80S
Spearhead 80S

Rozante

Wobler DUO Rozante 63 SP je wobler s opravdu unikátním chodem. Mnoho rybářů na něj nedá dopustit! Univerzální velikost, se kterou lze lovit od okounů, přes pstruhy a štiky až po candáty a sumce. Specifický kolíbavý chod i při velmi pomalém vedení přináší úlovky průběhu celé sezóny!

rozante_63
Rozante 63SP

Boostar Wake 3,5″ / 5″

Gumová nástraha promyšlená do nejmenšího detailu! Vytvořené s ohledem na lovecké instinkty dravců a přizpůsobená všem technikám přívlače, jigování, offset, texas, carolina na to vše bylo myšleno při designování této nástrahy. Trojí akce a pohyb přináší nové možnosti jigování.

Realis Boostar Wake
Boostar Wake

Jerkbait

Jerkbaity jsou klasika, která se nikdy neomrzí. Skvělé woblery pro mnoho stylů vedení. Nejmenší velikost 85 je skutečný univerzál pro všechny dravce. Stovky jsou pak typické štikovo – candátové woblery. V úlovcích samozřejmě nechybí ani okouni, boleni nebo sumci. Verzi 120 Pike Limited jak již sám název napovídá jsou primárně určený pro velké štiky. Lze s nimi však úspěšně  lovit i candáty nebo sumce.

wobler duo realis Jerkbait 85
Jerkbait 85SP
jerkbait_120_SP_pike_limited
Jerkbait 120SP Pike Limited
Realis Jerkbait 100DR
Jerkbait 100DR
Jerikbait 100SP
Jerkbait 100SP

Vibration

Vibrationy jsou jedny z našich klíčových nástrah. Vibrationy jsou naše nejlepší candátové woblery. V hlavní sezóně a na přehradách dominuje těžší model 68 G-Fix. Na mělčích vodách a v závěru sezony pak nový APEX. Pokud rádi lovíte candáty a okouny, budete mít rádi i Vibration.

Vibration 62 APEX
Vibration 62 APEX
Realis Vibration 68 G-Fix
Vibration 68 G-Fix

Popper

Popper, který chcete mít v krabičce. Snadné vedení, skvělé barvy a unikátní zvuk popnutí, na který dravci reagují útokem. Barvy jsme vybírali, tak aby si vybral každý ať už se zaměřuje na jakéhokoliv dravce.

popper_64
Popper 64

Koshinmushi

Cikáda Koshinmushi představuj nový standard kvality a flexibility. Rozebíratelné těličko, které lze kombinovat podle chuti, praktická nezničitelnost, spolehlivost a promyšlenost. Atributy, které nemá žádná jiná cikáda na našem trhu.

koshinmushi
koshinmushi

Spinbait

Spinbait je novinka pro rok 2020! Cílová ryba je především bolen, ale při vedení pod hladinou přináší zajímavé úlovky prakticky všech dravců.

spinbait_80_DUO
Spinbait 80

Pencil

Pencily jsou jedna z našich TOPek. Pencily donedávna nepatřily k oblíbeným nástrahám. Pencily DUO to změnily. Za poslední dva roky na ně bylo uloveno mnoho trofejních okounů a štik. Nová velikost 100 mm, přinese jistě i několik štik přes magický metr. Bude jedna z toho Vaše?

Pencil 100
Realis Pencil 85
Pencil 85
Pencil 65

Crank

Cranky jsou velmi oblíbené woblery určené k lovu všech dravců. Větší crank M65 je skvělý na candáty a sumce. Mid Roller je perfektní wobler na okouny, tlouště a jeseny.

Crank Mid Roller 4OF
Crank M65 11A

 

 

 

 

Shad

Shady jsou univerzální menší woblery určené především pro lov okounů, tloušťů nebo candátů. V úlovcích se však pravidelně objevují i štiky nebo sumci. Mají agresivnější chod a jsou poměrně snadné na vedení.

Shad 62DR
Shad 59 MR

 

 

 

 

Historie

Vznik značky DUO

Značka DUO vznikla v roce 1995, kdy prezident Hisahiro Matsushita založil vlastní společnost na výrobu woblerů. Prodej nástrah v 90. letech byl silně ovlivněn japonskou recesí. Společnost DUO však nikdy neslevila ze svých zásad. Nikdy se nevzdávala počátečního konceptu výroby woblerů nejvyšší kvality. Dodržela tuho zásadu, dokonce i v době, kdy většina společností přenesla výrobu do zahraničí (číny.) DUO i přes vyšší náklady na pracovní sílu, DUO zůstalo věrné výrobě v Japonsku.wobler duo adachi
Dva roky po založení společnosti, byl zahájen prodej.  Woblery byly vytvořeny rukou pana Masahira Adachiho, jednoho z nejuznávanějších mladých designérů v zemi.

 Po více než 20ti letech je DUO…

… jednou z nejuznávanějších značek výrobců woblerů v japonském rybářském průmyslu, což je země, která je z velké části považována za špičku výroby těch nejkvalitnějších nástrah.

Vedoucí designér a současný generální ředitel, pan Masahiro Adachi je dobře známý tím, že udržuje věrnost základníhu principu a také má světovou pověst výrobce skvělých designových woblerů, ve kterých se snoubí kombinace krásy s vynikajícím výkonem.

Spearhead Ryuki 80S
Spearhead Ryuki 80S
Do roku 2016 zahrnovala řada produktů více než 300 modelů a počet prodaných kusů dosáhl více než 20 milionů kusů. Kromě toho firma od roku 1999 působí také v oblasti OEM, dodává výrobky některým z nejlepších značek v Japonsku a také se těší vlastnímu úspěchu.

Kontakt


Kontakty:

DUO international CZ / SK

Email: duo@wobleryduo.cz

Telefon: +420 724784604

Facebook: DUO CZ/SK

Instagram: DUO.cz.sk


Adresa:

Heřmánková 261

Poděbrady, 290 01

Provozovatel:

Ing. Ondřej Dušek

IČO:03816605


 OBCHODNÍ PODMÍNKY


 

Woblery DUO CZ/SK

Vítejte na oficiálních stránkách  značky woblerů DUO International pro Českou a Slovenskou republiku.